Proszę zwrócić uwagę na fakt, że opinie poniżej są oparte na indywidualnych doświadczeniach. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować takich samych wyników dla wszystkich użytkowników terapii wibroakustycznej (urządzeniem Vitafon lub innym).

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi pacjenta oferujemy w ciągu 60 dni możliwość bezwarunkowego zwrotu urządzenia w przypadku braku pozytywnych wyników leczenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

***


 

***

***

Z całą odpowiedzialnością potwierdzam pomocne zastosowanie Vitafonu i to co wszyscy inni tutaj opisują, ja zakupiłam Vitafon 8 miesięcy temu i od tego czasu poprawiłam sobie komfort życia bez bólu, a było tego sporo. Miałam skierowanie na wymianę kolana na plastykowe drugie kolano artroskopia ostroga piętowa i dodatkowo stan ogólny jak przy fibromialgji, bolało mnie wszystko. Teraz jestem w mirę sprawna fizycznie jeżdżę na rowerze pływam w basenie i niczego sobie nie wymieniałam jak na razie, bo nigdy nic nie wiadomo, ale mam nadzieję, że cały czas będzie tylko lepiej. Fonuje się 2 razy dziennie, nie używam żadnych środków przeciw bólowych i nie chodzę na razie do lekarzy, bo niema takiej potrzeby. Polecam wszystkim niedowiarkom, bo ja byłam też sceptycznie nastawiona, a teraz mogę się tylko cieszyć że się zdecydowałam na kupno. Posiadam Vitafon Aktiv z materacem.

***

Używam Vitafonu od lutego 2016 roku.
Początkowym jego zastosowaniem miało być wyleczenie dny moczanowej, która na około 5 lat unieruchomiła mi paluch w stopie, że chodziłam zarzucając nogą. Buty na maleńkim nawet obcasie poszły na półkę z napisem “nie wiem kiedy was założę” :-) ;-) . Buty do sportów zimowych czy wędrówek po górach zakładałam po uprzednim wzięciu tabletki przeciwbólowej- wątrobo wybacz mi :-[.
Po każdym fonowaniu było coraz lepiej ze stawem w palcu, a poza zmniejszaniem się dolegliwości związanych z dną wyraźnie poprawił mi się sen. To dla mnie baaaaardzoooooo ważne, gdyż od około 40 lat (to nie pomyłka) śpię dopiero po jakim środku nasennym…..
Zauważyłam, że po większym wysiłku fizycznym np:narty, snowboard, góry, dużo lepiej jest zastosować fonowanie w miejscu “zwyczajowego” bólu w dniu, w którym wysiłek nastąpił, niejako wyprzedzająco. Na następny dzień przykrych dolegliwości albo nie ma wcale, albo są bardzo nieznaczne.
Ponadto używam Vitafonu do fonowania oczu (początek zaćmy), kolan, narządów wewnętrznych, aby poprawić ich pracę.

Serdecznie pozdrawiam, Karina

***

Od pewnego czasu jestem użytkownikiem vitafonu T. Aparat ten stosuje na kręgosłup tj.na przepuklinę krążkową która uciska worek oponowy z podrażnieniem korzenia prawego nerwu rdzeniowego.Przy tej dolegliwości występuje ogromny ból.Z chwilą gdy zacząłem stosować kurację a dokładniej po około miesiącu ból nieco zmalał i częściowo mogłem odstawić tabletki przeciwbólowe.Po zakończonej kuracji ten ból jeszcze nieco zmalał ,taki stan utrzymywał się przez ok, dwa miesiące. Po trzech miesiącach kuracje powtórzyłem.W między czasie odwiedzałem oddział rehabilitacyjny gdzie pod kontrolą rehabilitanta wykonywałem różne ćwiczenia.Myślę że te dwa sposoby rehabilitacji pozwoliły Mi w dużym stopniu funkcjonować do dnia dzisiejszego.Jak na razie widmo operacji się oddala. Vitafon T i rehabilitacja to dobre połączenie aby sobie pomóc w leczeniu mojej dolegliwości,efekty są widoczne.Po prostu mniej boli. Dziękuje i pozdrawiam,

Ryszard z Olawy

***

Witam, Vitafon Aktiv zakupiłem w grudniu 2014 r w celu wyleczenie następujących dolegliwości:
1.nadciśnienie tętnicze – ciśnienie skurczowe 130-145 – terapia farmakologiczna. Aktualnie 120-130 czasami do 135.
2.początek cukrzycy 100-118. Aktualnie poniżej 100.
3.przerost gruczołu krokowego. Utrzymuje się w normie /nie muszę wstawać w nocy/.
4.bóle kolan, bioder i kręgosłupa. Znaczna poprawa praktycznie prawie nie boli.
5.ogólne osłabienie organizmu /wzdęcia/.Aktualnie czuję się dużo zdrowszy i silniejszy /uważam że dzięki stosowaniu materaca poziom 5, 2x po30 min dziennie/.
Uważam że urządzenie jest bardzo użyteczne i będę stosował je dalej.

Wady: gło%wów są mniejsze, odstawiłem już środki przeciwbólowe oraz zmniejszyłem dawkę leków na dnę moczanową oraz ostrogę piętową.

Polecam stosowanie Vitafonu wszystkim, którzy zmagają się z podobnymi dolegliwościami.
Grzegorz Rodziewicz, Warszawa

***

Ból w stawach biodrowych objawił się nagle w kwietniu 2011. Kolej rzeczy – wizyta u lekarz I kontaktu, skierowanie do ortopedy (zdjęcie rentgenowskie). Diagnoza – operacja – wszczepienie endoprotezy (za 3 lata NFZ?!!!) Skierowanie na rehabilitację – lampa Solux i pole magnetyczne?! Po tych bezskutecznych zabiegach szukałem innej drogi uniknięcia koniecznej ingerencji chirurgicznej.
Zakupiłem Vitafon T w maju 2011, zastosowałem się do zaleceń producenta. Bóle ustąpiły – przestałem biegać ale jeżdżę na rowerze, pływam, uprawiam nordic walking. Wspomagam staw preparatami kolagenowymi i Vitafonem. Polecam!!!

+P.S. Zakupiłem drugi i podarowałem Rodzicom. Stosują na Ogólne wsparcie zasobowe organizmu (OWZO) i są ZACHWYCENI.

Jan Ziolkowski, Opole

***

Jestem posiadaczką Vitafonu od ponad roku. Kupiłam go z uwagi na guz, jaki pojawił mi się na śródstopiu. Ortopeda stwierdził system przeciążeniowy stopy. Zgrubienie utrudniało mi poruszanie. Po zastosowaniu Vitafonu (po około 7 dniach) zgrubienie zniknęło, a z nim wszelkie dolegliwości. Moja mama stosowała Vitafon przy zwyrodnieniu stawów biodrowych, po około 2 tygodniach stosowania dolegliwości bólowe ustąpiły. Bardzo pomogło mi urządzenie przy bólu kolana. Uważam, że jest to cudowne urządzenie przy wszelkich zwyrodnieniach.

Hanna Gerdel, Warszawa

 

Podziel się z nami i ty swoją swoją opinią o Vitafonie!

Dodaj komentarz lub wiślij do nas email: biuro@vitafon.pl